faq 2018-05-28T21:02:52+00:00

Fabryka Koparek F.A.Q.

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

Kryptowaluta inaczej elektroniczna waluta kryptograficzna. Rozproszony system księgowy bazujący na kryptografii, przechowujący informację o stanie posiadania w umownych jednostkach. Stan posiadania związany jest z poszczególnymi węzłami systemu („portfelami”) w taki sposób, aby kontrolę nad danym portfelem miał wyłącznie posiadacz odpowiadającego mu klucza prywatnego i niemożliwe było dwukrotne wydanie tej samej jednostki. Najpopularniejszą kryptowalutą jest Bitcoin, jednak istnieje kilkaset innych kryptowalut, których określa się mianem altcoiny (alternatywne coiny np.: ethereum).

Podstawowa obsługa komputera oraz systemu Windows 10 jest w pełni wystarczająca, aby bez problemu poradzić sobie z obsługą koparki. Co więcej, kupując u nas urządzenie, w pakiecie dostaniesz pełny instruktaż obsługi. Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania, nie pozostawimy Cię bez pomocy!

Tak, lecz nasze koparki zoptymalizowane są do wydobywania altcoinów.

Oczywiście! Gdy zdecydujesz się na skorzystanie z oferty kolokacji u nas w kopalni.

Tak, po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie będziesz mieć możliwość odebrania koparki osobiście. Atutem tej formy przekazania sprzętu jest możliwość fizycznego przeszkolenia jak poradzić sobie ze startem sprzętu pierwszy raz.

Tak! To Twój sprzęt, a my go tylko przetrzymujemy i zapewniamy dogodne warunki do jego przechowywania. Całodobowy serwis jest również w pakiecie. Jeśli jednak masz potrzebę i chęć zmiany wydobywanej waluty, możesz to zmienić w kilka chwil. Instrukcje otrzymasz wraz z przekazanym sprzętem. Nic prostszego!